احداث هتل در شهریار

هتل در میان باغات سرسبز شهریار

احداث هتل در شهریار

احداث هتل در منطقه باغ ویلایی شهریار

شهردار اندیشه گفت:احداث هتل در این منطقه از نیازهایی است که برای تأمین آن تدابیر و تمهیداتی اندیشیده شده که امیدواریم بعدها با همکاری تقسیم خصوصی پژوهنده شود.
عباس شوندی با اشاره به لزوم احداث هتل در شهر فکر واندیشه اظهار داشت:این منطقه در میانی شهرهای غرب طهران از ظرفیت های مطلوبی برخوردار است و تلاش شده در اصول شهرسازی، استانداردهای لازم در آن لحاظ شود. اندیشه در میان باغات سرسبز و زیباترین باغ ویلاهای غرب استان طهران واقع شده و ازین جهت منطقه ای بی نظیر برای اجرای طرح های گوناگون عمرانی می باشد.

هتل در میان باغات شهریار

شهردار فکر گفت:شهر اندیشه در بسیاری از گستره ها از سرانه های استاندارد و لازم  برخوردار است که البته در بعضی از پهنه ها نیز با کمبودهایی مواجه بوده که تلاش می کنیم برای رفع آن از هیچ اقدام سازنده ای دریغ نشود.
وی افزود:یکی از کاستی هایی که در این شهر  وجود دارد، به ضرورت احداث هتل یا مهمانسرا و توسعه مناطق گردشگری معطوف می شود که با تدابیر و تمهیدات اتخاذ شده، امیدواریم بعدها با همکاری تقسیم خصوصی به اهداف باره نظر در این بخش نائل شویم.
شوندی درباره جانمایی پروژه احداث هتل در این منطقه عنوان کرد:در محدوده میدان خلیج فارس شهر اندیشه، زمین مناسبی برای احداث طرح احداث هتل و امکانات گردشگری وجود دارد که با همت و تلاش مدیریت شهری، پژوهش ها لازم بر روی آن در حال سپریدن است.

دیــدگــاه خود را بنویسید