افتتاح 35 پروژه عمرانی و خدماتی در شهریار

افتتاح 35 پروژه عمرانی و خدماتی در شهریار

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، فرماندار شهریار گفت: برای گشایش این پروژه ها که با حضور مرتضی بانک معاون نهاد ریاست جمهوری گشایش شد بیش از 625 میلیارد ریال هزینه شده است.
سعید ناجی افزود: گشایش  288 واحد مسکونی مسکن مهر در فکر ، افتتاح مرکز درمانی 10 تختخوابی رازی شهر وحیدیه و گشایش زورخانه شهریار از جمله طرح ها به سهم برداری رسیده در این شهرستان است.
وی افزود: بیمارستان 10 تخت خوابی رازی وحیدیه شهریار در زمینی به مساحت سه هزار مترمربع با اعتبار یک میلیارد و 200 میلیون ریال از جمله مهمترین طرح بهداشتی به بهره برداری رسیده در این شهرستان است و در تقسیم ورزشی هم زورخانه شهریار با زیربنای یک هزار و 200 متر و 16 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار از مهمترین طرح ورزشی گشایش شده در این شهرستان است.
مدیر عامل شهر جدید اندیشه هم با اشاره به اینکه لغایت کنون بیش از 80 درصد واحد های مسکن مهردر شهر اندیشه تکمیل و به بهره برداری رسیده است ، افزود:مابقی این طرح ها هم الی دهه مبارک فجر تکمیل و در پسندیدن متقاضیان قرار خواهد گرفت.
آئینی افزود:مجتمع مسکونی تراخیت با 288 یکتا مسکونی از آنگونه طرح های مسکن مهر شهر جدید فکر است که با 207 میلیارد و 360 میلیون ریال اعتبار از محل بخش خصوصی و تسهیلات بانکی به متقاضیان واگذار شده است.

دیــدگــاه خود را بنویسید

لطفاً نظر خود را در مورد مطلب فوق بنویسید.