ملارد به 2 منطقه شهری تقسیم می‌شود

ملارد به 2 منطقه شهری تقسیم می‌شود

علی‌اکبر خراسانی بعد از ظهر امروز در جلسه مسؤولان شهرداری ملارد اظهار کرد: طرح پیشنهادی این نهاد در خصوص منطقه‌بندی شهر ملارد به دو ناحیه تصویب شد.

وی بیان کرد: شهر ملارد یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای استان تهران است که با جمعیتی بالغ بر 350 هزار نفر و زیر پوشش پیمان دادن حوزه وسیعی از باغ‌ها و مزارع سرسبز همچون نگینی در غرب فرمانروایی می‌درخشد، در ضمن مردم شریف ملارد از اقشار زحمت‌کش و خدوم کارگر، کارمند و ... هستند که لایق است خدماتی درخور شأن این قشر فعال از جامعه در نظر گرفته شود.

شهردار ملارد تصریح کرد: بنابراین در راستای خدمات هرچه بهتر، مدیریت شهری را بر آن داشت که با تلاش مضاعف و با بهره‌گیری از تاب کارشناسان خویش در جهت ارتقای سطوح خدماتی گامی هر چند حقیر برداریم.

وی خاطرنشان کرد: بر این پای بست، با هنرپروری چندساله همکاران، مراحل اداری و فنی طرح منطقه‌بندی و محله‌بندی شهر سپریدن و پس از جاسازی نقشه‌ها و مدارک لازم اداری و تأیید شورای اسلامی شهر، استانداری تهران به سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های مملکت ارسال شد که با برپایی جلسات متعدد و دفاعیات صورت گرفته منجر به تصویب طرح پیشنهادی شهرداری شد که بر پای بست، آن شهر ملارد به دو منطقه بخش و با تشکیل و راه‌اندازی این مناطق، گام دیگری برای بهتر‌شدن روند انجام امور ارباب‌رجوع برداشته خواهد شد.

دیــدگــاه خود را بنویسید

لطفاً نظر خود را در مورد مطلب فوق بنویسید.