۷۱ واحد تولیدی ملارد برای دریافت تسهیلات به بانک

۷۱ واحد تولیدی ملارد برای دریافت تسهیلات به بانک

بهمن خطیبی فرماندار ملارد عصر چهارشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به نقش بسیج در رفع مشکلات و هموار سازی مسیر پیشرفت و توسعه کشور اظهار داشت:در عرصه اقتصاد مقاومتی نیز تأثیر گذاری بسیج بسیار سازنده و موثر است و امیدواریم با همیاری و پشتیبانی این نهاد مردمی، در شهرستان ملارد، ضریب موفقیت ها با ارتقای هر چه بیشتری همراه شود.

وی افزود:شرایط اقتصادی کشور به نحوی است که هر آنچه زمینه تولید و اشتغالزایی فراهم شود، به همان میزان امکان حصول توفیقات سازنده تقویت خواهد شد و تلاش ما در این شهرستان نیز بر تحقق این موضوع استوار شده است.

خطیبی عنوان کرد:تشکیل ستادهای اقتصاد مقاومتی و پیگیری و جدیت استانداری و نماینده دولت در شهرستان ملارد موید توجه ویژه ای است که در این خصوص لحاظ شده است.

فرماندار ملارد گفت:یکی از اقدامات موثر در این خطه به شناسایی واحد های تولیدی معطوف می شود که با مشکل مواجه هستند و ما به عنوان مسئول اجرایی در این شهرستان از هیچ اقدام سازندهای برای رفع و بهبود مشکلات دریغ نخواهیم کرد.

وی افزود:با تمهیدات اندیشیده شده،۷۱ واحد تولیدی که با مشکل نقدینگی روبرو بودند، شناسایی و برای دریافت تسهیلات به بانک هات معرفی شده اند.

فرماندار ملارد در خاتمه یادآور شد:توانمندی این شهرستان در تأمین محصولات زراعی، کشاورزی بسیار مطلوب و حائز اهمیت است و تلاش می کنیم با اتکا به استعدادهای موجود، بستر بهره وری مطلوب را برای سازندگی و آبادانی هر چه بیشتر این شهرستان فراهم کنیم.

دیــدگــاه خود را بنویسید

لطفاً نظر خود را در مورد مطلب فوق بنویسید.