مدرسه مهر پویانِ مسکن مهر صفادشت

مدرسه مهر پویانِ مسکن مهر صفادشت

ملارد-مدیر آموزش و پرورش ملارد گفت:مدرسه مهرپویان درمسکن مهرصفادشت، ازمراکز آموزشی محسوب می شودکه باعنایت به نیازجدیِ این محدوده مسکونی به فضای آموزشی،در آستانه بهره برداری قرار دارد.
محمد قادری تفرشی  با اشاره به  نقش حائز اهمیت فضای آموزشی در تحقق اهداف آموزشی و تسریع حرکت رو به رشد علمی اظهار داشت:با عنایت به این ضرورت، تلاش شده با پشتیبانی های اداره کل آموزش و پرورش استان تهران، اداره نوسازی، مشارکت خیرین و پیگیری مطالبات مجموعه آموزش و پرورش شهرستان ملارد از ماده ۱۸، تقویت و توسعه فضای آموزشی در حد توان و بضاعت موجود محقق شود.

مدیر آموزش و پرورش ملارد عنوان کرد:مهاجر پذیری این شهرستان، شرایط خاصی را برای محدوده اشاره شده ایجاد کرده که  به طور طبیعی، تعدد و تکثر فزاینده دانش آموزان، از نتایج ملموس آن به شمار می رود.

وی افزود:یکی از نقاط  مُستَعِدِ این شهرستان از نظر افزایش جمعیت، محدوده مسکن مهر صفادشت است و اصلی ترین لازمه چنین مجموعه ای با قریب به ۱۴ هزار واحد مسکونی تعریف شده، به مراکز و واحدهای آموزشی معطوف می شود.

قادری تفرشی گفت:با احداث مدرسه ۲۱ کلاسه مهر پویان در این ناحیه، بخشی از نیازهای مرتبط با این عرصه تأمین خواهد شد و با عنایت به برنامه ریزی های لحاظ شده، مقرر است مدرسه اشاره شده در هفته نخست مهر ماه به بهره برداری برسد.

مدیر آموزش و پرورش ملارد با اشاره به جذب ۶۲ نیروی فرهنگی از پردیس فرهنگیان، عنوان کرد: با افزایش تعداد دانش آموزان، تأمین نیروی آموزشیِ مدرسه، از ضروریاتی است که با حصول آن، بخشی از نیازهای مرتبط با حوزه سخت افزاری و فضای آموزشی مرتفع خواهد شد.

وی یادآور شد:در مجموع قریب به سه هزار و ۳۶۰ معلم در سال تحصیلی جدید در دو بخش شهری و روستایی این شهرستان تدریس خواهند کرد که امیدواریم با اجرای برنامه های پیش بینی شده و با اتکا به توانمندی فرهنگیان و استعدادهای برجسته محصلان و دانش آموزان این خطه، به موفقیت های هرچه بیشتری در عرصه علمی، تربیتی، پرورشی وآموزشی نائل شویم.

دیــدگــاه خود را بنویسید

لطفاً نظر خود را در مورد مطلب فوق بنویسید.