بانک های ملارد به تکریم ارباب رجوع توجه کنند

بانک های ملارد به تکریم ارباب رجوع توجه کنند

ملارد-رئیس بازرسی فرمانداری ملارد گفت:گلایه های بسیاری از سوی مردم در خصوص نحوه برخورد و تعامل بانک ها با مردم این خطه وجود دارد که باید نسبت به تجدید نظر لازم در برخی رویه ها اقدام شود.،محمد حسین مرادی رئیس بازرسی فرمانداری ملارد عصر یکشنبه در جلسه شورای بانک های این شهرستان اظهار داشت:شکایات و گلایه های بسیاری از سوی مردم در خصوص نحوه برخورد و تعامل بانک ها با مردم این خطه وجود دارد که باید نسبت به تجدید نظر لازم در برخی رویه و رفتارها اقدام شود.

وی افزود:خالی شدن باجه از سوی مسئول و متولی آن برای صرف صبحانه یا امور دیگر، یکی از انتقاداتی بوده که باعث آزردگی مردم شده و همین موضوع به یکی از عوامل اصلیِ کندیِ روند پیگیری امور مردم در طول روز تبدیل شده است.

مرادی گفت: تکریم ارباب رجوع اولویتی است که باید در دستور کار بانک های فعال در این شهرستان قرار داشته باشد.

رئیس بازرسی فرمانداری ملارد عنوان کرد:دشواری دریافت تسهیلات ازدواج، یکی دیگر از چالش های پیش روی متقاضیان ازدواج است که امیدواریم با مساعدت روسای بانک ها در این خطه از غرب استان تهران، روند ارائه آن به زوجین،تسهیل و هموار شود.

قربانعلی صفری رئیس شورای بخش صفادشت نیز با اشاره به لزوم ارائه خدمات از سوی بانک ها به مردم یاد آور شد: این مجموعه، از نهادهای حاکمیتی و دولتی محسوب می شود که از بودجه عمومی،حقوق دریافت می کنند و با چنین اوصافی، خدمات دهی مطلوب تر آن ها به مردم ضرورتی است که باید به بهترین نحو ممکن محقق شود

دیــدگــاه خود را بنویسید

لطفاً نظر خود را در مورد مطلب فوق بنویسید.