لزوم تقویت نقش آفرینی در حوزه منابع طبیعی ملارد

لزوم تقویت نقش آفرینی در حوزه منابع طبیعی ملارد

سید علی عظیمی  با اشاره به تلاش مجموعه منابع طبیعی این شهرستان برای حفظ هر چه شایسته تر و مطلوب تر منابع طبیعی این خطه اظهار داشت:یکی از استعدادهای ویژه شهرستان ملارد به ظرفیت ها و اراضی پهناوری معطوف می شود که در بخش منابع طبیعی از آن برخوردار است.

مدیر منابع طبیعی و آبخیزداری ملارد عنوان کرد:شهرستان ها و مناطق بسیاری در کشور و استان تهران وجود دارد که از لحاظ برخورداری از عرصه طبیعی با محدودیت هایی جدی مواجه هستند.

وی افزود:حفظ مطلوب و شایسته این وجه تمایز و بهره وری اصولی و قاعده مند از این استعداد، مستلزم تعریف و طراحی برنامه ریزی های اصولی، مدون، کارشناسی شده و هوشمندانه است.

عظیمی عنوان کرد:مجموعه منابع طبیعی ملارد با حمایت های اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران برای پیگیری اهداف مورد نظر و از پیش تعیین شده، تدابیر ویژه ای را اتخاذ کرده که تحقق تمامی دستورکارها با مشارکت هر چه بیشتر سمن ها و تشکل های مردم نهاد در حوزه منابع طبیعی تسهیل و تسریع کننده خواهد بود.

مدیر منابع طبیعی ملارد گفت:فعالیت سمن ها در حوزه منابع طبیعی نیازمند تقویت است و می طلبد سازمان های مردم نهاد در این عرصه  با قوت هر چه بیشتری ایفای نقش کنند.

وی در خاتمه یادآور شد:در یک ارزیابی کلی از فعالیت سمن ها، باید گفت میزان خروجی و دستاوردهای حاصل شده از عملکرد این تشکل ها در عرصه منابع طبیعی به میزانی نیست که بتوان آن را ایده آل و مطلوب توصیف کرد و به نظر می رسد باید با جدیت هر چه بیشتری در این حوزه فعالیت شود

دیــدگــاه خود را بنویسید

لطفاً نظر خود را در مورد مطلب فوق بنویسید.