محدودیت های اعتباراتی عامل کندی

محدودیت های اعتباراتی عامل کندی

بهمن خطیبی با اشاره به برخی کمبودها و ضعف های زیرساختی در شهرستان ملارد اظهار داشت:یکی از کاستی ها و نارسایی های فعلی این منطقه، به استیجاری بودن برخی ادارات این منطقه معطوف می شود که برای برون رفت از چنین وضعیتی و با همکاری شهرداری، زمینی در نقطه ای مطلوب از شهر ملارد برای احداث ساختمان های اداری اختصاص داده شد.

فرماندار ملارد عنوان کرد:بر اساس برنامه ریزی طراحی شده، بخش قابل توجهی از ادارات شهرستانی در این سایت مستقر و احداث خواهند شد که یکی از ثمرات عمده آن، تجمیع ادارات در محدوده ای مشخص و دسترسی آسان مردم به نهادها و ارگان های شهرستانی خواهد بود.

وی افزود:در حال حاضر برخی از نهادها و ادارات همچون دفتر امام جمعه در این محدوده احداث و بنا شده است.

خطیبی عنوان کرد:ساختمان فرمانداری ملارد نیز از پیشرفت فیزیکی بسیار مطلوبی برخوردار است و امیدواریم در دهه فجر سال جاری به بهره برداری برسد.

خطیبی گفت:عامل اصلی کندی روند احداث این شهرک به برخی محدودیت های اعتباراتی معطوف می شود و با تخصیص، تأمین و تزریق اعتبارات، روند راه اندازی شهرک اداری با سرعت و شتاب هر چه بیشتری طی خواهد شد.

وی یادآور شد:امیدواریم با بهبود وضعیت مالی و اعتباراتی، بودجه مورد نیاز برای احداث ساختمان اداری از سوی ادارات کل تأمین شود که بدون تردید با حصول این امر، علاوه بر بهبود فضای اداری ارگان های فعال در این شهرستان، یکی از پروژه های ماندگار این شهرستان که زیبنده نام و مردم فهیم این خطه باشد، به مرحله بهره بردای خواهد رسید.

دیــدگــاه خود را بنویسید

لطفاً نظر خود را در مورد مطلب فوق بنویسید.