عزم شورای شهرستان ملارد برای حل مشکل انشعابات گاز

عزم شورای شهرستان ملارد برای حل مشکل انشعابات گاز

ظهر امروز جلسه مشترک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرستان ملارد با فرماندار شهرستان و معاونان وی در دفتر فرماندار برگزار شد.

این جلسه به‌منظور بررسی و هم‌اندیشی مشکلات شهرستان که با حضور بهمن خطیبی فرماندار ملارد، مجتبی شاه‌قلیان معاون سیاسی انتظامی فرماندار، امیر یقین‌لو معاون عمرانی فرماندار، آقامعلی سلطانی معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار، غلامحسین خدایار رئیس شورای اسلامی شهرستان ملارد ، قنبرعلی صفری نماینده شهرستان ملارد در شورای اسلامی استان تهران، علیرضا جمور عضو شورای اسلامی شهرستان و رئیس شورای اسلامی شهر ملارد برگزار شد.

خدایار در این جلسه به برخی مسائل جاری کشور و چالش‌های دولت اشاره کرد و ادامه داد: همه ما مشکلات کشور را می‌دانیم و با فضای تعامل انتظار داریم تا مجموعه فرمانداری نیز با جدیت به رفع کمبودها و نیازهای اصلی شهرستان اهتمام داشته باشد.

در این دیدار اعضای شورای شهرستان ملارد در نشستی صمیمی با فرماندار و معاونان وی به گفت‌وگو نشستند و غلامحسین خدایار رئیس شورای شهرستان ملارد با ارائه گزارشی مختصر در مورد انشعابات غیرمجاز گاز شهرستان که ریشه آن به قبل از استقرار فرمانداری مربوط می‌شود اشاره کرد و با توجه به اینکه تخلفات گذشته در ساخت‌وساز غیرمجاز باعث به وجود آمدن چنین مشکلی شده است از مسؤولان فرمانداری خواستار برطرف شدن مشکل مردم با توجه به شروع فصل سرما شد.

عضو شورای اسلامی صفادشت در بخش دیگری از این نشست با اعلام اینکه جابه‌جایی زباله‌ها و حمل آن تا محل دفن زباله یک‌سوی بروز مشکلات شهروندی است که برای مردم صفادشت ایجاد شده است، اظها کرد: خواستار برطرف شدن این معضل بزرگ زیست‌محیطی به‌طورجدی و اصولی هستیم.

علیرضا جمور رئیس شورای اسلامی شهر ملارد نیز خطاب به مسؤولان فرمانداری ملارد خواستار حل مشکل انشعابات گاز شهرستان ملارد شد.

وی در پایان با اشاره به لزوم تسریع در روند اجرای پروژه فاضلاب شهری ملارد افزود: شهرستان 400 هزار نفری ملارد با کمبود و بحران آب مواجه است، بنابراین باید با راه‌اندازی این تصفیه‌خانه پسان حاصل را در بخش صنایع و کشاورزی استفاده کرد.

دیــدگــاه خود را بنویسید

لطفاً نظر خود را در مورد مطلب فوق بنویسید.