خبرهای خوب برای متقاضیان مسکن مهر

خبرهای خوب برای متقاضیان مسکن مهر

احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: الگوی گشایش ما برزن محوری است و تلاش ما بر این است تا واحدهایی را که تحویل متقاضیان می‌دهیم دارای خدمات روبنایی و زیربنایی باشند و سعی بر آن داریم لغایت پیش از افتتاح رسمی این محله‌ها بصورت بلوک به بلوک تحویل شده و در چهره  دیدن نواقص الی موعد افتتاح رسمی، کاستی ها اصلاح شوند.
وی در طی بازدید میدانی از پروژه‌های کمپانی امیرساوالان کومه و پردیس سازان نوید در فاز ۸ شهر جدید پردیس با توجه به آماده شدن خدمات زیربنایی مثل آب، برق، گاز و تکمیل بودن بخشی از این پروژه‌ها با تحویل یکتا به یکی از متقاضیان به پیوستگی تحویل واحدهای حاضر تا سرانجام هفته جاری در پروژه‌های مذکور تاکید کردند.
مهرآبادی پیوسته داد: شرکت‌هایی مشابه جهاد نصر زنجان، کیا دژ پرشین و ... در فاز ۸ شهر جدید پردیس پیشرفت فیزیکی نکویی را دارا بودند و در چهره تامین به هنگام منابع مالی در اولویت بعدی واگذاری به متقاضیان هستند.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در آخر خاطر نشان کرد: ما پیگیر افزایش تسهیلات وام مسکن مهر از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان هستیم و در این امتداد قول‌های مساعدی در خصوص اخذ یارانه جهت تکمیل حاضر سازی معابر گرفته‌ایم و نوید خبرهای خوب را بعدها کم و بیش به متقاضیان می‌دهیم.

دیــدگــاه خود را بنویسید

لطفاً نظر خود را در مورد مطلب فوق بنویسید.