روند ساخت و ساز مسکن مهر به غلتک افتاد

روند ساخت و ساز مسکن مهر به غلتک افتاد

محسن نریمان در گفتگویی اختصاصی  گفت: امروز در جهت تحقق وعده مسئول جمهور مبنی برتکمیل مسکن مهر تا آخر دولت، جلسه ای فوری با مهرآبادی معاون وزیر مسیر و شهرسازی در مسکن مهر داشتیم.

وی ادامه داد: گرد از الزامات تکمیل مسکن مهر افزایش تسهیلات از 30 به 40 میلیون تومان است. 

نریمان تاکید کرد: افزایش تسهیلات به هیچ وجه به معنی افزایش بها مسکن مهر نیست زیرا قیمتها پایانی شده است.

معاون وزیر مسیر و شهرسازی با اشاره به اینکه افزایش تسهیلات به واحدهای تکمیل نشده تعلق می گیرد، تصریح کرد: این افزایش تسهیلات به متقاضیانی که از نظر پرداخت آورده سخت دارندکمک می کنند الی اورده خود را تکمیل و کار سریعترصورت گیرد. 

نریمان گفت: واحدهای مسکن مهر را با امکانات ذیل بنایی و روبنایی از جمله آب ، فاضلاب ، فضای سبز ، درمانی و... تحویل می دهیم. 
وی افزود: باید برای حاضر سازی خدمات زیربنایی و روبنایی اعتبارات و سوبسید تخصیص دیتا شود.

مدیرعامل کمپانی مادر تخصصی عمران شهرهای جدید افزود: متقاضیان باید آورده خود را به مرز نصاب برسانند تا روند ساخت و تحویل طرح ها تندتر چهره گیرد.

وی با اشاره به اینکه بعضی از افراد فراموش کردند که در مسکن مهر ثبت اسم کنند تاکید کرد: متاسفانه در برخی طرح ها که ترقی فیزیکی انان 93 درصد است اورده متقاضیان زیاد کمتر از پیشرفت فیزیکی طرح ها است، از متقاضیان درخواست داریم اورده خویش را به بی گمان نصاب برسانند الی دچار مشکل نشوند. 

نریمان افزود: الی فرجام سال در 19 شهر جدید به جز پرند، پردیس و هشتگرد، مسکن مهر تکمیل می شود و در دهه فجر نیز شماری از طرح های مسکن مهر تکمیل می شود.

معاون وزیر مسیر و شهرسازی گفت: با پروا به اینکه ما اطلاعات دقیقی از چگونگی استفاده از اعتبارات داریم، هدف داریم با بانک عامل جلساتی برای مشاوره برگزار کنیم .

دیــدگــاه خود را بنویسید

لطفاً نظر خود را در مورد مطلب فوق بنویسید.