تشریح جزئیات جلسه مشترک درباره گزیدمان ۹۶

تشریح جزئیات جلسه مشترک درباره گزیدمان ۹۶

 به نقل از منتخبین، محمد محمودی شاه نشین با ذکر اینکه امروز جلسه ای با حضور شورای نگهبان، وزارت مملکت و هیئت مرکزی بر انتخاب  شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار شد، اظهار داشت: در این جلسه مباحثی در خصوص تجمیع هیئت های اجرائی و انتخابات  الکترونیکی مطرح و گفت‌وگو شد.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در انجمن شورای اسلامی ذکر کرد: همچنین در این جلسه مقرر شد لغایت بررسی‌های کارشناسی محیط انتخابات پیوستگی یابد و بعد از آن تصمیمات قطعی به اطلاع مردم برسد.

رئیس هیئت مرکزی بازرسی بر انتخاب  شوراهای اسلامی شهر و روستا در خصوص اینکه هنوز تصمیم قطعی درباره انتخاب  الکترونیکی اتخاذ نشده است، گفت: از نقطه نظرات مشترک ما دراین جلسه چنین بود که بخشی از انتخاب  شوراها به صورت الکترونیکی برگزار شود.

محمودی شاه نشین پیوسته داد: کل اعضای جلسه مشترک امروز متفق القول هستند که از فناوری های امروزین در فرآیند انتخاب  کاربرد شود.

به گزارش خبرگزاری منتخبین ( مرکز آگاهی رسانی انتخابات  ایران )، وی افزود: در شمارش و اخذ اندیشه ها می‌بایستی شرایطی برپایی کنیم که وقت کمتری از ملت خرج شود، بر این اساس مذاکرات زیادی شده و مقرر گردید الی در جلسات آینده تصمیم گیری نهایی سپریدن شود.

دیــدگــاه خود را بنویسید

لطفاً نظر خود را در مورد مطلب فوق بنویسید.