افتتاحیه پروژه عمرانی سپاه تهران در شهرستان ملارد

افتتاحیه پروژه عمرانی سپاه تهران در شهرستان ملارد

بازگشایی و بهره برداری هفت پروژه عمرانی سپاه استان تهران با حضور مسئولین کشوری با هدف محرومیت‌زدایی در شهرستان ملارد دهستان اختر آباد

به گزارش خبرنگار اقتدار ملارد : پروژه‌های محرومیت‌زدایی روستای محمدآباد قمشلو دهستان اخترآباد از توابع شهرستان ملارد با حضور سردار سید ضیاءالدین حزنی مشاور فرمانده‌ کل و دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران، سردار نعمان غلامی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور، سردار پاشا محمدی رئیس سازمان بسیج عشایری مملکت، سردار علی نصیری فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران بزرگ ، حجت‌الاسلام سید حسین حسینی نوری امام جمعه ملارد، حجت‌الاسلام والمسلمین مختار نظری مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران ، بهمن خطیبی فرماندار ملارد، مهندس سلگی مسئول مجمع خیرین مسکن‌ساز کشور، محسن رضایی فرمانده سپاه ناحیه ملارد ، و مسئولان ادارات و سازمان‌ها و خانواده معظم شهدا و ایثارگران بخش صفادشت افتتاح شد  .

قابل ذکر است ، در این مراسم پروژه‌هایی در شهرستان ملارد از جمله هفت پروژه عمرانی ، خدماتی و آب رسانی در دهستان اخترآباد بهره‌برداری شد .

بهره برداری پروژه‌های ساخت مخزن آب و لوله‌کشی آب آشامیدنی به طول بیش از 6 کیلومتر با حضور گرم مردم روستای محمد آباد غمشلو انجام شد . محرومیت برخورداری از آب آشامیدنی سالم سالهاست با مردم روستای محمدآباد عجین است . این مردم شریف قبلا آب آشامیدنی خود را از چاه های آب روستا که صدالبته آلوده نیز بودند تامین می کردند ، پس از آن تانکرهای آب رسان این نیاز را برای آنها برآورده میکرده است که همین نیزجواب گوی نیاز خانواده ها نبود .

قرار بود طرح عمرانی دولت برای به اجرا در آوردن پروژه آبرسانی در این روستا 10 سال پیش انجام شود اما به علت اشکالات مربوط به مطالعات و محاسبات شکست خورده بود.

از پروژه‌های طراحی و اجرا شده دیگر توسط سپاه پاسداران در روستای محمدآباد غمشلو ساخت یک واحد مسکونی در این جهت ، فضای سبز به متراژ یک هکتار ، پارک برای بازی بچه ها ، زمین فوتبال جوانان ، محوطه سازی و مرمت مسجد جامع حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام می باشد.

دیــدگــاه خود را بنویسید

لطفاً نظر خود را در مورد مطلب فوق بنویسید.