حمایت از مشاغلان فضای مجازی بازار مسکن

حمایت از مشاغلان فضای مجازی بازار مسکن

معاون مرکز ملی فضای مجازی با تاکید بر این‌که از کارآفرینان در فضای مجازی دفاع می‌کنیم، فرمودند :‌ کارها و فعالیت های شرکت های فرهنگ بنیان درحوزه تولید محتوای مسکن در فضای مجازی قابل احترام است.
 به گزارش گروه مشاورین بمان ، امیر خوراکیان در کنار بازدید از نمایشگاه "تهران،‌ شهر فردا" بابیان اینکه کار های شرکت های بنیانی در گستره تولید محتوای مسکن در فضای مجازی قابل احترام است،اظهار نمودند: این سازمان می تواند پشتیبانی های لازم را از این مجموعه گسترده از جوانان نخبه ایرانی در کشور  برای بالابردن اغلب محتوا و خدمات به شهروندان انجام دهد.

 او در ادامه تصریع کرد: این نمایشگاه با طراحی پسندیده توانسته، محیطی پسندیده برای فعالان حوزه فضای مجازی قرار دهدو فرصتی را برای ارتباط با مخاطب فراهم آورد.

وی در ادامه گفتند: اقدام مدیریت برج زادروز در حمایت از شرکت ها و سازمانهای ادب بنیاد قابل توجه و قابل تقدیر است و باید این روند را در همه سطح مملکت برای رشداین حوزه فعالیت ادامه دهیم.

وی با تاکید بر اینکه: در بسیاری از جلسات از کار و جنبش های  این شرکت‌ها که توانسته‌اند ایجاد اشتغال کارآفرینی ورشد را در جامعه گسترش دهند، دفاع کرده‌ایم و نادیده گرفتن فعالان این حوزه فعالیت قطعا اقدامی اشتباه است.

دیــدگــاه خود را بنویسید

لطفاً نظر خود را در مورد مطلب فوق بنویسید.