بهبود بازار مسکن در نیمه دوم سال

بهبود بازار مسکن در نیمه دوم سال

حسام عقبایی ، با اشاره به اینکه از اوایل تیرماه تا یازدهم تیر ماه در کشور ۱۳ هزار و ۴۹۲ قرارداد خرید و فروش و ۱۸ هزار و ۹۷۰ قرارداد کرایه داشته ایم، وی اظهار داشتند:  در شهر تهران هم  ۴ هزار و ۵ قرارداد خرید و فروش و ۵ هزار و ۴۴ قرارداد اجاره داشتیم که این آمار‌ها حاکی از بهتر شدن روند داد و ستدها است.
رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور با اشاره به این موضوع که در خرداد ماه ۵۳ هزار و ۲۳۱ قرارداد خرید و فروش درکشور و ۷۱ هزار و ۸۶۵ قرارداد کرایه و با سایر قرارداد‌ها داشته ایم اصلاح  کردند: تمامی قرارداد‌های خرید و فروش و رهن و اجاره به ۱۲۶ هزار و ۴۲۶ قرارداد در کشور می‌رسد.

عقبایی با توضیح بر این موضوع فرمودند: در خرداد ۹۶ در شهر تهران نیز ۱۷ هزار و ۱۷۷ قرارداد خرید و فروش و ۲۰ هزار و ۹۱۹ قرارداد کرایه داشتیم و دیگر قرارداد‌ها پیش فروش و در مجموع کل قرارداد‌های شهر تهران ۳۸ هزار و ۴۳۵ می‌رسد.
رونق بازار مسکن ناگهانی نیست
ایشان با اشاره به اینکه پیش بینی براین که لغایت آخر فصل تابستان روند معاملات صعودی و حجم معاملات افزایشی خواهد بود، فرمودند: گواه رونق بازار مسکن در نیم دوم هستیم و البته این رونق یکباره و عجله دار نخواهد بود.

عقبایی اظهار داشتند: رونق در بازار مسکن  به مرور زمان خواهد بود که البته استارت آن از آغاز بهار زده شده و به امیداینکه تا اواخر بهمن بتوانیم تلقی مراجعت رونق به بازار را داشته باشیم.

دیــدگــاه خود را بنویسید

لطفاً نظر خود را در مورد مطلب فوق بنویسید.