صعود نرخ ارز و سکه

صعود نرخ ارز و سکه

قیمت انواع سکه بر خلاف روز های قبل که با روند نزولی  و استقامت نسبی همراه بود در بازار امروز - سه‌شنبه - افزایش نسبتا قابل توجهی پیدا کرده است و سکه تمام با ۸۰۰۰ تومان افزایش به یک میلیون و ۲۴۷ هزار تومان دریافتی رسیده است .
دیگر نمونه ها سکه نیز با گرانی روبرو خواهد بود . بر این پای بست، نیم سکه ۶۴۰ هزار تومان، ربع سکه ۳۶۰ هزا رتومان و سکه گرمی ۲۴۸ هزار تومان قیمت دارد. 

در این صورت  بازار طلا وسکه به حرکت افزایشی این روز ها ادامه داده است و انواع زر وسکه در بازار امروز با صعود قیمتی قابل توجه  همراه شده‌اند. هر گرم طلای ۱۸ عیار به تقرب ۱۲۳ هزار تومان دریافتی و مثقال زر ۵۳۳ هزار تومان عرضه می‌شود. از جانب دیگر اونس زر ۱۷ دلار افزایش  یافته است و ۱۳۰۸ دلار و ۱۰ سنت فروخته می‌شود.

در این صورت در بازار ارز دلار آمریکا که در روزهای گذشته با استحکام نسبی بها رسیده شده است، امروز با حرکت افزایشی روبه رو شده است و با افزایش ۸ تومانی ۳۹۰۱ تومان قیمت دارد. در میانی دیگر ارزها یورو ۴۷۰۷ تومان، پوند انگلستان ۵۲۷۱ تومان، لیر ترکیه ۱۱۴۲ تومان و یوان چین ۶۲۰ تومان بها دارد. در این صورت دلار مبادله‌ای ۳۳۶۹ تومان از سوی بانک مرکزی قیمت‌گذاری شده است.

دیــدگــاه خود را بنویسید

لطفاً نظر خود را در مورد مطلب فوق بنویسید.