پایان رشد قیمت بازار مسکن

پایان رشد قیمت بازار مسکن

حسام عقبایی در خصوص آخرین تغییرات بازار مسکن بیان کردند: پس از اوج گیری قیمت‌ها در بازار مسکن در اردیبهشت ماه امسال ، این روند ایستاد و دیگر رشد صعودی نرخ را در این بازار شاهد نبودیم .
وی در ادامه افزود: همواره در ماه‌های پایانی سال و فروردین ماه شاهد حجم انباشت معاملات خواهیم بود و همین موضوع موجب افزایش خرید مسکن در اردیبهشت ماه خواهد شد .


نائب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به رشد ۳۰ درصد قیمت مسکن در انتهای سال جاری تصریح کردند : روند رشد قیمت در اسفند ماه سال گذشته شروع شد و تا ۳۰ درصد افزایش یافته است ، این روند رشد قیمتی بعد از تعطیلات ادامه نداشت و ما در نیمه دوم اردیبهشت شاهد رشد قیمت در بازار اجاره بودیم


عقبایی با بیان اینکه روند رشد قیمت‌ها در بازار مسکن حباب بوده است ، اظهار کردند : خوشبختانه بازار مسکن کشش رشد این حجم از افزایش قیمت را بعد از دو ماه نداشت ، همچنین تنها شاهد افزایش حباب‌گونه قیمت‌ها هستیم .


وی در توضیح تغییرات قیمت در اردیبهشت ماه عنوان کردند : افزایش قیمت ایجاد شده در بازار مسکن مربوط به اسفند ماه سال گذشته 1396 بود که تا اردیبهشت ادامه یافت ، بنابراین در اردیبهشت ماه قیمت‌ها گران نشده است .


نائب رئیس اتحادیه مشاوران املاک در انتها خاطر نشان کردند: روند معاملات و قیمت‌ها در بازار مسکن در ماه‌های پیش رو سال جاری سیر صعودی نخواهد داشت.

دیــدگــاه خود را بنویسید

لطفاً نظر خود را در مورد مطلب فوق بنویسید.