مرحله اجرایی واگذاری مسکن مهر پرند

مرحله اجرایی واگذاری مسکن مهر پرند

 محسن وطن خواهی اظهار کردند : جلسه بررسی واگذاری عرصه مسکن مهر پرند در پروژه های ۱۲ هزار و ۹۰۰ واحدی شهرک آفتاب در فاز پنج و واحدهای مسکونی جنوب فاز سه (پروژه مپسا) با حضور مشاوران و کارشناسان شرکت عمران پرند برگزار و  با استقبال خوب مالکان مسکن مهر مواجه خواهد شد .

وی افزودند : به دلیل این طرح ، در بخش مسکن نیز به مالکان واگذار شده است و واحد های مسکن مهر از حالت اجاره ۹۹ ساله خارج خواهد شد .

مدیرعامل شرکت عمران پرند با تشریح روند اجرایی این طرح گفتند : در ابتدا باید حداقل ۵۰ درصد مالکان یک بلوک مسکونی درخواست خود را به سالن شماره یک، بخش عرصه شرکت عمران پرند ارائه دهند تا پرونده تشکیل شود .

به گفته وطن‌خواهی ، پس از تشکیل پرونده، نقشه عرصه بلوک مربوطه ترسیم شده اند و متراژ قدر السهم هر واحد تعیین می‌شود. سپس برای قیمت‌گذاری به کارشناس رسمی دادگستری ارجاع خواهد شد .

مدیرعامل عمران پرند با بیان این‌ اصل نحوه پرداخت به صورت نقد و اقساط امکان پذیر می باشد ، تصریح کردند : در حالت اقساط ۲۰ درصد نقد و مابقی اقساط ۶۰ ماهه خواهد بود و در صورت پرداخت نقدی ، قیمت مشمول ۳۰ درصد تخفیف می‌شود.

وطن‌خواهی تاکید کردند : ۱۴ هزار و ۹۳۷ واحد مسکن مهر مشتمل بر ۲۰ پروژه در مرحله تهیه نقشه و برآورد قیمت و نامه واریز وجه ۴۶۰ واحد مسکونی مهر در ۵ تعاونی مسکن صابرین ، تحقیقات جنگ، بانک ملی، گویندگان فیلم و صنف نقاشان برای مالکان صادر و تحویل شده است.

دیــدگــاه خود را بنویسید

لطفاً نظر خود را در مورد مطلب فوق بنویسید.